Jak se přihlásit do čtenářského konta?

Jak se přihlásit do čtenářského konta

Přihlášení do čtenářského/uživatelského konta je možno realizovat přímo z těchto webových stránek.

Klepněte na odkaz PŘIHLÁSIT DO UŽIVATELSKÉHO KONTA - vpravo nahoře.

Vyplňte:

• Uživatelské jméno = celé číslo čárového kódu Vaší průkazky na čárovým kódem (13-ti místné číslo) – př. 322207000000 nebo Váš email.
  • (pokud máte stejný e-mail uvedený u více čtenářských kont, například u svých dětí, pak je potřeba při přihlašování zadávat vždy jen čárový kód čtenářského průkazu)
  • Heslo = datum narození ve formě RRMMDD
  • (heslo je možné kdykoli změnit)

Zvolte tlačítko PŘIHLÁSIT

Nyní jste již přihlášeni ve svém uživatelském kontě. Vpravo nahoře vidíte své jméno.
Vedle něj jsou zleva UPOZORNĚNÍ (ikonka vykřičníku v trojúhelníku – pokud máte aktuální upozornění svítí ikonka červeně)
a VYBRANÁ DÍLA (ikonka srdíčka s označením počtu aktuálně vybraných děl).

• VYBRANÁ DÍLA = vámi vybrané tituly, které si chcete pamatovat tzn. seznam oblíbených titulů.
  • NASTAVENÍ – zde nastavíte funkčnost a vzhled vašeho čtenářského konta
  • ZMĚNA HESLA – heslo je možné kdykoli změnit
  • OSOBNÍ ÚDAJE – zde můžete editovat svůj email, telefon, adresu trvalého bydliště;
                               změnu ostatních/hlavních údajů je potřeba nahlásit knihovníkům, aby vám změnili.
  • MOJE VÝPŮJČKY – seznam aktuálních výpůjček
                                      zde můžete své výpůjčky také PRODLOUŽIT.
  • MOJE OBJEDNÁVKY – seznam aktuální zadaných rezervací na dokumenty, které jsou vypůjčené jiným čtenářem                                               zde můžete své rezervace také ZRUŠIT
  • MOJE MVS OBJEDNÁVKY – zde můžete zadat svůj nový požadavek na vypůjčení dokumentu pomocí MVS =                                            Meziknihovní výpůjční služby (z jiné knihovny); je zde také seznam vašich aktuálních                                                        výpůjček MVS a archiv již realizovaných a ukončených
  • MOJE POPLATKY – zde naleznete seznam již zaplacených poplatků VŠE a také případné neuhrazené poplatky DLUHY  neuhrazené poplatky můžete přímo zde zaplatit on-line pomocí platební brány
  • ZÍSKANÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  • VZDÁLENÉ PŘÍSTUPY
  • ODHLÁSIT

V pravé části najdete také klíčová slova posledních hledání dalších čtenářů, která vám mohou pomoci, při hledání vhodného titulu.

Takže můžete například jednoduše vyhledat ŠVÉDSKÉ DETEKTIVKY, NESBO, MORNŠTAJNOVÁ, E-KNIHY, BALET….

Klíčová slova se mění v čase dle toho, co čtenáři nejvíce vyhledávají.

Hlavní budova Dvory

PO - PÁ9.00 - 19.00